Oudezijds Voorburgwal 304, 1012 GL te Amsterdam
Gebouw Frascati, in het vierde kwart van de 19e eeuw opgetrokken door J. van Looy, met gepleisterde gevel in eclectische neo-renaissancestijl.
12 Resultat(en)
VOLIERE. Houten voliere uit ca. 1925 ten zuidwesten van het hoofdgebouw, gebouwd op de plaats van een oudere voliere, bestaande uit een centraal gelegen rechthoekig houten bouwwerk onder rieten schilddak met rode nokpannen...
Inleiding PERRON, behorend bij het stationscomplex in Uithoorn. Het perron is gelegen aan de noordoost- en westzijde van het stationsgebouw. Omschrijving Stenen perron, met betonnen stootrand, dat zich uitstrekt langs de...
Omschrijving EILANDPERRON met overkapping en bebouwing. De overkapping bestaat uit een dubbele rij T-spanten, aan de oostkant uitlopend in een enkele rij, aan de westkant verder uit elkaar staand waarbij ook de kap zich...
Inleiding De VOLIERE is in 1913 door de regenten van het Old Burger Weeshuis aan het Wilhelmina Park toegevoegd. De volière bevindt zich aan de noordkant van het trapeziumvormige terrein, ten zuiden van het pad parallel aan...
Inleiding VOLIERE, uit de jaren tien van de 20ste eeuw, als onderdeel van de buitenplaats Nijenrode. De buitenplaats heeft zijn oorsprong in een 13de eeuws kasteel. Belangrijke uitbreidingen en restauraties hebben zich onder...
Inleiding VEILINGGEBOUW uit 1901 naar ontwerp van de Dordtse architect H.A. Reus (1872-1935). Op het perceel stonden oorspronkelijk drie zestiende-eeuwse panden. Het middelste pand had een voorerf waar de veiling plaatsvond...
Omschrijving: Het VEILINGKANTOOR is samengesteld uit een aantal in breedte en hoogte verschillende, rechthoekige bouwvolumes. Deze volumes hebben alle een plat dak, voorzien van gesmoorde gevelpannen. De gevels van het...