Oudezijds Voorburgwal 304, 1012 GL te Amsterdam
Gebouw Frascati, in het vierde kwart van de 19e eeuw opgetrokken door J. van Looy, met gepleisterde gevel in eclectische neo-renaissancestijl.
23 Resultat(en)
Inleiding. Voormalige diaconale bakkerij annex woonhuis voor de bakker en bergplaats voor granen, gebouwd in 1855 in eclectische bouwstijl naar ontwerp van A. Roodenburg, in opdracht van de Nederduitsche Hervormde Gemeente...
Inleiding WINKELWONING, bestaande uit een bakkerswinkel met woongedeelte en aangebouwde SCHUUR, gebouwd rond 1850 in een sobere eclectische stijl. Oorspronkelijk behoorde bij het pand nog een tweede aangebouwde schuur, maar...
Inleiding In dit pand was oorspronkelijk een BAKKERIJ gevestigd. Deze koekbakkerij, "De gekroonde Almansgading", is gebouwd in 1839 door Teunis Hissink. Het pand is gebouwd in Neo-Romaanse stijl met een opvallende vormgeving...
Omschrijving MANEGE opgetrokken uit deels gepotdekselde houten planken onder een flauw hellend asymmetrisch zadeldak met golfplaat (niet origineel), goot op klossen en strakke windveren. De hoofdentree tot het gebouw bevindt...
Inleiding Voormalig WOONHUIS met BAKKERIJ en WINKEL en aangebouwde SCHUUR, gebouwd in 1934 in opdracht van W. Pieterman uit Roodeschool. Het ontwerp en de uitvoering zijn van de firma Baar en V.d. Woude uit Roodeschool. Het...
Omschrijving De MAALDERIJ annex BROODBAKKERIJ is gebouwd op een L-vormige plattegrond en is samengesteld uit een tweelaags bouwmassa waarin de maalderij en een éénlaags bouwmassa waarin de bakkerij, machinekamer en bergplaats...
Inleiding Twee bij elkaar behorende panden, waarvan het rechter waarschijnlijk omstreeks 1880 werd gebouwd. Het in meer traditionele Urker stijl gebouwde linker pand is mogelijk iets ouder. Samen vormen ze al heel lang een...