Oudezijds Voorburgwal 304, 1012 GL te Amsterdam
Gebouw Frascati, in het vierde kwart van de 19e eeuw opgetrokken door J. van Looy, met gepleisterde gevel in eclectische neo-renaissancestijl.
541 Resultat(en)
PAND onder dwars wolfdak. Schuifvensters; bovenlicht met roedenverdeling; restant van voordeuromlijsting. Inwendig oude deuren en schouw. XVIII.
Terrein van voormalige havezathe Entinge, voor zover dit terrein in het uitbreidingsplan in hoofdzaak der gemeente Gieten (vastgesteld bij raadsbesluit d.d. 31 augustus 1961, nr 4, goedgekeurd door gedeputeerde staten bij...
Park Groenestein, landgoed in 1871 door plantkundige O.J.Quintus opnieuw aangelegd.
'Cromvliet'. Fraai 17e eeuws LANDHUIS, tympanon boven middenpartij, beeldhouwwerk, rechte kroonlijst; fraai toegangshek 17e eeuw. Park.
Historische groenaanleg van Eikenrode. Delen van negentiende-eeuws park aanwezig.
Buitenplaats "Buitenzorg" met tuin, inrijhek met hekpijlers, waarop Lod. XV-bekroningen en twee hoekpaviljoens. Het huis dateert uit XVIII b, heeft een driezijdig uitgebouwde middenpartij met gebeeldhouwde Lod. XIV-omlijsting...
In de nabijheid van de kapel restanten van een oude kasteelaanleg, waarvan de oprijlanen zijn overgebleven.